0

Czym jest PINTO?

Pinto – czym jest PINTO? Dobre pytanie ? Od samego początku kiedy myśleliśmy nad powstaniem naszej marki, myśleliśmy o nazwie w języku Esperanto, wszak ten język powstał po to aby jednoczyć, podobnie jak nasza marka. Dialog, łączenie i brak wykluczeń. Tak! Zdecydowanie te wartości są z nami spójne.

Mamy jednoczyć dziewczynki w naszym kraju, a może nawet i na świecie (kto wie?) Zależało nam, aby znaleźć słowo klucz, które odda to, dlaczego powstaliśmy i dlaczego chcemy działać. Chcemy rzeczywistości, w której każda dziewczynka wierzy w swoje możliwości i może osiągnąć wszystko, czego pragnie.

Dlatego tym słowem-kluczem był dla nas „szczyt”, które w języku Esperanto oznacza właśnie pinto. Chcemy wspierać dziewczynki w tym aby były pewnymi siebie osobami- teraz i w przyszłości. Dodawać im odwagi w drodze na szczyt. Chcemy pomagać im w swobodnym eksplorowaniu świata po swojemu.

My, czyli Monika i Piotr wychowujemy wspólnie 3 wspaniałe dziewczynki, więc środowisko dziewczyńskości jest dla nas bardzo naturalne. Sami staramy się wychowywać nasze dziewczyny w taki sposób, żeby wyzbyły się kompleksów i brnęły przed siebie, poznając ten zwariowany świat po swojemu.

Wszystkie trzy są totalnie inne, totalnie trzy rozbieżne charaktery… piękne charaktery? jeden skryty, drugi przewodziciel, a trzeci total open na wszystkie opcje świata. W tym wariactwie jest metoda ?

Sami wierzymy w to, że nasze córki mogą wszystko!

Skoro nasze mogą to i wasze!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz inne artykuły:

Dlaczego nie produkujemy świątecznych ubrań?

Przeczytaj

Coś bardzo osobistego… na Dzień Dziecka Utraconego

1 lutego, dzień moich urodzin. Wtedy to dostałem zupełnie niespodziewany prezent – informację od Moniki…

Przeczytaj
PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok