0

Czym jest PINTO?

Pinto – czym jest PINTO? Dobre pytanie ? Od samego początku kiedy myśleliśmy nad powstaniem naszej marki, myśleliśmy o nazwie w języku Esperanto, wszak ten język powstał po to aby jednoczyć, podobnie jak nasza marka. Dialog, łączenie i brak wykluczeń. Tak! Zdecydowanie te wartości są z nami spójne.

Mamy jednoczyć dziewczynki w naszym kraju, a może nawet i na świecie (kto wie?) Zależało nam, aby znaleźć słowo klucz, które odda to, dlaczego powstaliśmy i dlaczego chcemy działać. Chcemy rzeczywistości, w której każda dziewczynka wierzy w swoje możliwości i może osiągnąć wszystko, czego pragnie.

Dlatego tym słowem-kluczem był dla nas „szczyt”, które w języku Esperanto oznacza właśnie pinto. Chcemy wspierać dziewczynki w tym aby były pewnymi siebie osobami- teraz i w przyszłości. Dodawać im odwagi w drodze na szczyt. Chcemy pomagać im w swobodnym eksplorowaniu świata po swojemu.

My, czyli Monika i Piotr wychowujemy wspólnie 3 wspaniałe dziewczynki, więc środowisko dziewczyńskości jest dla nas bardzo naturalne. Sami staramy się wychowywać nasze dziewczyny w taki sposób, żeby wyzbyły się kompleksów i brnęły przed siebie, poznając ten zwariowany świat po swojemu.

Wszystkie trzy są totalnie inne, totalnie trzy rozbieżne charaktery… piękne charaktery? jeden skryty, drugi przewodziciel, a trzeci total open na wszystkie opcje świata. W tym wariactwie jest metoda ?

Sami wierzymy w to, że nasze córki mogą wszystko!

Skoro nasze mogą to i wasze!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz inne artykuły:

Coś bardzo osobistego… na Dzień Dziecka Utraconego

1 lutego, dzień moich urodzin. Wtedy to dostałem zupełnie niespodziewany prezent – informację od Moniki…

Przeczytaj

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek

11 października każdego roku obchodzimy święto, które dla nas ma szczególne znaczenie. Jest to święto…

Przeczytaj
PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok