0

Bluza SIMONA GOTS wzór jungle fiolet

$26.21

Poprzednia najniższa cena: $26.21.

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta bluza dla dziewczynek została zadedykowana Simonie Kossak. Znana z aktywności na rzecz zachowania resztek naturalnych ekosystemów Polski. Kochająca wszystkie zwierzęta i przyrodę. Mająca niezwykłe podejście do zwierząt, udomowiła nawet wielkiego dzika, ale w jej domu były różne zwierzaki począwszy od pszczół, dzikich ptaków, lisów po łosie. Potrafiła być bardzo nieugięta, kiedy chodziło o kwestie związane z obroną przyrody. Walczyła z niehumanitarnymi metodami badań naukowych przeprowadzanych na zwierzętach. Bolało ją każde wycięte w puszczy drzewo. Wymyśliła unikalne na skalę światową urządzenie ostrzegające dzikie zwierzęta przed przejazdem pociągów, czym uratowała wiele leśnych istot.

A może by tak zostać biolożką?

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Bawełna, gr. 230 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok