0

Bluzka z muślinu GOTS CLARA

$33.08

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • GOTS Organic

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta bluzka dla dziewczynek została zadedykowana Clarze Rockmore. Niezwykle utalentowana skrzypaczka, która przez kontuzję nie mogła kontynuować gry na tym instrumencie. Zaczęła grać na niezwykłym instrumencie – thereminie, co polegało na ruszaniu rękami w odpowiednich miejscach, a fale radiowe zamontowane na górze urządzenia emitowały dźwięk. Jej muzyczne wykształcenie, słuch oraz autorska technika „powietrznego palcowania” sprawiły, że opanowała grę na tym instrumencie jak nikt inny. Stała się dzięki temu prekursorką muzyki elektronicznej.

A może by tak zostać instrumentalistką?

Źródło zdjęcia: https://www.wnyc.org/story/inventor-and-virtuoso-leon-theremin-and-clara-rockmore-listening-room/

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 100% bawełna

  • Muślin, gr. 180 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok