0

Bluzka z falbanką FRIDA kolor musztarda

$30.53

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Bluzka dla dziewczynek została zadedykowana Fridzie Kahlo, meksykańskiej malarce. Malowała głównie przejmujące autoportrety, bo jak sama mówiła: „Maluję siebie, ponieważ jestem tematem, który znam najlepiej”. Frida jest jedną z najbardziej tajemniczych i barwnych postaci świata sztuki. Prowadziła dziennik malarsko-poetycki, zapis wspomnień, pełen chaotycznych rysunków i poematów. Wielu krytyków sztuki podkreśla, że aby w pełni zrozumieć twórczość Fridy, trzeba sięgnąć do jej pamiętnika.

A może by tak zostać malarką?

Źródło zdjęcia: https://upwoman.pl/kariera/kobiety-sukcesu/frida-kahlo-symbol-feminizmu-w-swiecie-sztuki-i-inspiracja-dla-mody/

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 97% bawełna 3% elastan

  • Rib, gr. 430 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok