0

Bluzka Jill kolor czarny

$20.35

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • wysyłka

    Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300zł

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Jill będąc małą dziewczynką uwielbiała patrzeć w gwiazdy. Patrzeć i zastanawiać się „Jak to możliwe, że jesteśmy sami we wszechświecie, skoro niebo jest takie ogromne”. Ta myśl ukształtowała dorosłe życie Jill. Postanowiła, że będzie obserwować kosmos w poszukiwaniu życia pozaziemskiego. Została astronomką i astrobiolożką. Objęła szefostwo nad SETI, czyli największym na świecie ośrodkiem zajmującym się badaniami nad możliwością istnienia życia poza Ziemią. Niestety do dnia dzisiejszego nie udowodniono życia pozaziemskiego, ale Jill nie traci nadziei. Jak sama mawia „Nikt nigdy nie stwierdził braku ryb w oceanie tylko dlatego, że nie ma ich w szklance wody”. Wszechświat to ogromne miejsce i tak bardzo jeszcze nie odkryte.
.
A może by tak zostać astronomką?

Źródło zdjęcia: https://www.kqed.org/science/1857795/feds-reluctant-to-fund-et-search-says-contact-scientist-in-new-book

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Jersej, gr. 180 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok