0

Bluzka na ramiączkach SIMONA

$19.59

Poprzednia najniższa cena: $19.59.

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta bluzka dla dziewczynek została zadedykowana Simonie Kossak. Znana z aktywności na rzecz zachowania resztek naturalnych ekosystemów Polski. Kochająca wszystkie zwierzęta i przyrodę. Mająca niezwykłe podejście do zwierząt, udomowiła nawet wielkiego dzika, ale w jej domu były różne zwierzaki począwszy od pszczół, dzikich ptaków, lisów po łosie. Potrafiła być bardzo nieugięta, kiedy chodziło o kwestie związane z obroną przyrody. Walczyła z niehumanitarnymi metodami badań naukowych przeprowadzanych na zwierzętach. Bolało ją każde wycięte w puszczy drzewo. Wymyśliła unikalne na skalę światową urządzenie ostrzegające dzikie zwierzęta przed przejazdem pociągów, czym uratowała wiele leśnych istot.

A może by tak zostać biolożką?

Skład

Materiał posiada także OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 100% bawełna

  • Bawełna, gr. 180 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok