0

Bluzka z odkrytymi ramionami SOFIA kolor biały

$30.53

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • Bambus LENZING™ ECOVERO™

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Bluzka dla dziewczynek została zadedykowana Sofii Ionescu. Podczas II wojny światowej, do szpitala, w którym odbywała praktyki przywieziono dziecko, które natychmiast musiało przejść operację mózgu. Wszyscy lekarze byli zajęci leczeniem żołnierzy, więc Sofia postanowiła podjąć się zadania. Operacja się udała i Sofia zafascynowała się neurochirurgią. Używała nowatorskich technik, które były szeroko omawiana za granicą. W 2005 roku, podczas Światowego Kongresu Kobiet Neurochirurgów, została uznana za pierwszą w świecie kobietę neurochirurga.

A może by tak zostać neurochirurżką?

Źródło: https://www.researchgate.net/figure/Dr-Sofia-Ionescu-during-surgery_fig1_342648118

Tabela rozmiarów

 

Skład

Naturalna dzianina wiskozowa LENZING™ ECOVERO™ to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Włókna wiskozowe LENZING™ ECOVERO™ wytwarzane są z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych, naturalnych i odnawialnych zasobów leśnych zarządzanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Przyjazna środowisku produkcja włókien wiskozowych LENZING™- ECOVERO™ pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 94% wiskoza bambusowa 6% elastan

  • Bambus, gr. 230 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok