0

Bluzka ze spódniczką Christine serca

$30.53

Poprzednia najniższa cena: $30.53.

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta spódniczka dla dziewczynek została zadedykowana Krystynie (Christine) Skarbek. Skarbek jest uważana za jedną z najbardziej niezwykłych kobiet – agentek II wojny światowej. Zbierała informacje wywiadowcze, dzięki którym Brytyjczycy poznali datę ataku III Rzeszy na ZSRR. Pomagała też Polakom w ucieczce z obozów dla internowanych. Po wojnie poznała się z Ianem Flemingiem, twórcą serii o Jamesie Bondzie. Mówi się, że to na niej wzorował się Fleming, tworząc postać tajnej agentki, Vesper Lynd, do swej pierwszej powieści o Bondzie – Casino Royale.

A może by tak zostać tajną agentką?

Żródło zdjęcia: https://www.vogue.pl/a/szpieg-idealna

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Jersej, gr. 180 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok