0

Bluzki dla dziewczynek

Bluzki dla dziewczynek Mogłoby się wydawać, że dziewczęce bluzki to najzwyczajniejsza część garderoby. Ale nie w PINTO! Chcieliśmy, aby były wyjątkowe, dokładnie tak jak dziewczynki, do których trafią. I udało się! Świetnie wyglądają i są super wygodne. W naszych bluzkach dla dziewczynek nic nie przeszkadza w swobodnym eksplorowaniu otaczającej je rzeczywistości. Sprawdźcie, dlaczego bluzki PINTO to opcja idealna dla Waszej pociechy.
 • Filtruj

  Filtruj

  Sortuj po

 • Dziewczęce bluzki z falbankami lub wycięciami – modne i wygodne

  W PINTO nie ma miejsca na nudę. Bluzeczki dla dziewczynek zdobią ciekawe detale, za których sprawą każda rzecz staje się cudownie oryginalna. Za szalenie urocze uważamy zwłaszcza falbanki. Stosujemy je z umiarem, dlatego dziewczęce bluzki wyglądają ślicznie, ale też bardzo współcześnie. Spora falbana wzdłuż dekoltu lub małe falbanki na ramionach zamiast klasycznych bufek? Efekt wow gwarantowany. Wiemy, że Wasza córka je pokocha. Równie ciekawie prezentują się bluzki z długim rękawem dla dziewczynek z odkrytymi ramionami. Niewielkie wycięcia to oryginalny akcent, dzięki któremu prosty krój nabiera zadziornego charakteru.

  Żeby było jeszcze ciekawiej, mnóstwo uwagi poświęciliśmy doborowi kolorów. Nieoczywista musztarda, głęboki odcień atramentu, brudny róż, błękit przypominający zachmurzone niebo, a także klasyczna biel i czerń… Każdy z nich sprawi, że nawet szary dzień natychmiast zyska ciekawy koloryt. Ale doskonale rozumiemy, że wygląd to nie wszystko. Dlatego bluzki dla dziewczynek nie krępują ruchów. Są po prostu bardzo wygodne. To naprawdę ważne, gdy ma się u stóp cały świat i sporo do odkrycia.

  Bluzeczki dla dziewczynek z własną historią

  Chcemy, aby za marką PINTO kryły się nie tylko ubrania, ale także wyższe cele. Zależy nam, aby bluzki dla dziewczynek dodawały im wiary w siebie. Jak to możliwe? Cóż, przede wszystkim w komfortowych rzeczach każdy czuje się dobrze. Ale to nie wszystko!. W każdej bluzce dziewczęcej znajduje się ukryte hasło skierowane do jej właścicielki. Mamy nadzieję, że te kilka ciepłych słów doda Waszej dziewczynce otuchy. Niech poczuje moc, aby spełniać marzenia. 

  Wszystkie ubrania PINTO, w tym bluzki dla dziewczynek, nazywamy od imion słynnych kobiet, które zapisały się na kartach historii. To osoby odważne, mądre oraz inspirujące. Podziwiamy je za osiągnięcia w wielu dziedzinach – sporcie, nauce, muzyce czy malarstwie. Na przykład bluzka Klara powstała na cześć wybitnej instrumentalistki Clary Rockmore. Z kolei Frida to oczywiście ukłon w stronę znanej i cenionej na całym świecie malarki Fridy Kahlo. Informacje na temat kobiety, której zadedykowana została bluzka, znajdziecie na metce. Być może Wasza córka pójdzie w jej ślady? Wszystko przed nią! Teraz ona pisze własną historię. 

  Bluzki dziewczęce przyjazne dla dziewczynek i planety

  W PINTO dbamy o Wasze dziecko oraz środowisko. W końcu to od dorosłych zależy przyszłość dorastających pociech. Dlatego szyjemy w Polsce. W ten sposób ograniczamy konieczność sprowadzania rzeczy z odległych o tysiące kilometrów fabryk, a ślad węglowy ograniczamy do minimum. Na miejscu możemy kontrolować proces produkcji i warunki pracy tak, aby spełniały nasze standardy. Zawsze szyjemy z certyfikowanych materiałów. Wybieramy niesyntetyczne tkaniny z certyfikatem OEKO-TEX. To gwarancja bezpieczeństwa użytkowania. Ma to ogromne znaczenie, bo dziecięca skóra jest bardzo delikatna. 

  Podkreślamy, że bluzki z długim rękawem dla dziewczynek od PINTO przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą przez długi czas. Nie interesuje nas tworzenie jednorazowych ubrań. Możecie dać im drugie życie, wręczając je komuś bliskiemu lub dołączyć do grupy Girls of PINTO, w której rodzice wymieniają lub sprzedają nasze rzeczy. 

  Bluzki z długim rękawem dla dziewczynek, które warto mieć

  Już wiecie, że bluzka PINTO musi do Was trafić? Cieszy nas to! Mamy też małą niespodziankę. W przesyłce zawsze umieszczamy kilka niewielkich gratisów, dlatego zachęcamy do otwierania przesyłki z córką.

  PINTO Wear fanpage
  Grupa Girls of Pinto
  PINTO Wear
  Kanał Girls Of Pinto
  PINTO Wear TikTok