0

Body dla dziewczynek MAMBA kolor czarny

119,99 

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • Bambus LENZING™ ECOVERO™

  • Darmowa wysyłka

  • 100 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Body dla dziewczynek dedykujemy grupie Czarne Mamby. Czarne Mamby to kobieca organizacja zwalczająca kłusownictwo w RPA. Jak same mówią: „Walczymy o nasze zwierzęta i pokazujemy wszystkim, że kobiety potrafią być i piękne i silne”. Strażniczki powołano, aby powstrzymać działania grasujących po sawannie kłusowników, na terenie południowoafrykańskiego rezerwatu. Kobiety są niezwykle dumne ze swojej pracy. Dzięki nim rzeź nosorożców, na terenie rezerwatu, praktycznie się zakończyła.

A może by tak zostać strażniczką przyrody?

zobacz skład i sposób dbania o materiał
Udostępnij
zobacz opinie klientów

Tabela rozmiarów

Skład

Naturalna dzianina wiskozowa LENZING™ ECOVERO™ to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Włókna wiskozowe LENZING™ ECOVERO™ wytwarzane są z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych, naturalnych i odnawialnych zasobów leśnych zarządzanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Przyjazna środowisku produkcja włókien wiskozowych LENZING™- ECOVERO™ pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 94% wiskoza bambusowa 6% elastan

  • Bambus, gr. 230 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto