0

Czapka i Komin Wanda – Brudny róż Malaga

$19.08$22.90

Poprzednia najniższa cena: $19.08.

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • darmowa wysyłka za zakupy od 300 zł

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

Ta czapka została zadedykowana Wandzie Rutkiewicz. Jako pierwsza osoba w Polsce stanęła na Mont Evereście. Natomiast jako pierwsza kobieta na świecie i jako pierwsza osoba w Polsce na K2. Góry to była jej wielka pasja, zdobyła łącznie 8 spośród 14 ośmiotysięczników, czyli najwyższych szczytów świata. Opisywała swe wyprawy w czasopismach o tematyce alpinistycznej. Należała do zdecydowanych rzeczniczek i zdeterminowanych realizatorek pełnej wspinaczkowej samodzielności kobiet, sama nawet takie wyprawy organizowała. Zawodowo Wanda była elektroniczką, ukończyła Politechnikę Wrocławską. Jeszcze w czasach licealnych wszystko wskazywało na to, że zostanie świetną siatkarką. Grała nawet w I lidze siatkarskiej kobiet, ponadto była pretendentką do gry w siatkarskiej reprezentacji Polski, jednak ostatecznie jej pasja skupiła się na górach.

Nie bój się realizować swoich pasji!

Źródło zdjęcia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wanda_Rutkiewicz

 

 

 

 

Skład

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 50% Wiskoza 25% tencel 25% nylon

  • Dzianina sweterkowa, gr. 520 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok