0

Czarna sukienka NADIA

$38.17

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta sukienka dla dziewczynek została zadedykowana Nadii Comaneci. Jako mała dziewczynka uwielbiała robić gwiazdy, co niezwykle jej wychodziło. Gdy bawiła się na boisku wypatrzył ją trener i uznał, że ma niezwykły talent. Niestety w kraju z którego pochodziła, droga na szczyt była niezwykle trudna. Jako 14-latka zdobyła maksymalną liczbę 10 punktów na igrzyskach olimpijskich, co nie zdarzyło się wcześniej żadnej gimnastyczce. Stała się tak sławna, że przywódca Rumunii, zabronił jej wyjeżdżać z kraju. Udało jej się uciec do USA, gdzie otworzyła swoją własną akademię gimnastyczną i do dziś szkoli w niej inne dziewczynki.

A może by tak zostać gimnastyczką?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nadia_Comăneci

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna merceryzowana, 3% elastan

  • Dresówka pętelka, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zpaoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok