0

Kolarki dla dziewczynek HELEN GOTS kolor jungle fiolet

$20.35

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • GOTS Organic

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Legginsy dla dziewczynek zadedykowaliśmy Helen Reddy. Helen światową sławę przyniósł jej nagrany w 1971 r. przebój „I Am Woman”, który szybko sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy. W utworze tym Helen sławiła siłę i kobiecą mądrość, śpiewając „jestem silna, jestem niepokonana, jestem kobietą”. Dotarła na pierwsze miejsce listy Billboardu. Otrzymała nagrodę Grammy za najlepszy kobiecy występ w kategorii pop. Tym samym Reddy przeszła do historii, jako pierwsza Australijka, która zdobyła statuetkę złotego gramofonu.

A może by tak zostać piosenkarką?

Źródło zdjęcia: https://www.theguardian.com/music/2020/sep/30/helen-reddy-obituary

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 97% bawełna 3% elastan

  • Bawełna, gr. 200 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok