0

Koszulka PEGGY GOTS dusty pink

$16.28

Poprzednia najniższa cena: $16.28.

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta koszulka dla dziewczynek została zadedykowana Peggy Whitson. Peggy jest absolutną rekordzistką w całkowitej liczbie dni spędzonych w kosmosie przez każdego astronautę z NASA. Jest także pierwszą kobietą-astronautą, która dwukrotnie dowodziła Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Jako dziewięciolatka obserwowała Buzza Aldrina i Neila Armstronga chodzących po Księżycu w telewizorze i sama postanowiła zostać astronautką. W roku, w którym ukończyła szkołę, Sally Ride została nazwana pierwszą amerykańską astronautką co wzmocniło jej determinację. W końcu jej marzenie się spełniło, gdy jako członek załogi Expedition 5 wystartowała na pokładzie STS-111 do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej 5 czerwca 2002 r. W październiku 2007 r. Odbyła drugą podróż w kosmos, tym razem jako dowódca. W rzeczywistości jest pierwszą dowódczynią, która prowadziła eksplorację kosmosu.

A może by tak zostać astronautką?

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna 3% elastan

  • Bawełna, gr. 200 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zpaoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok