0

Koszulki dla dziewczynek

Małe dziewczynki potrzebują swobody. Ale wiemy, że lubią także dobrze wyglądać. W PINTO umożliwiamy im jedno i drugie. Stworzyliśmy super wygodne t-shirty dziewczęce, bez których trudno wyobrazić sobie dziecięcą szafę. A przynajmniej my nie potrafimy! Można w nich biegać, skakać czy leniuchować na kanapie. W zestawie ze spódnicą spiszą się na medal. Sprawdźcie nasze koszulki dziewczęce, a zrozumiecie, o czym mowa!
 • Filtruj

  Filtruj

  Sortuj po

 • T-shirty dla dziewczynek – siła prostoty!

  Trzymamy się zasady, że koszulki dziewczęce nie potrzebują wiele, aby świetnie się prezentować. Dlatego t-shirty w PINTO mają prosty krój bez ozdobników. Stawiamy za to na starannie dopracowane fasony, które ładnie układają się na sylwetce. Odpowiednia długość oraz rękawy o właściwej szerokości decydują o wygodzie noszenia. W PINTO ubrania muszą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających dziewczynek i oczywiście ich rodziców. 

  Postawiliśmy na stylową prostotę w kwestii kolorów. Lubimy jednokolorowe rzeczy i takie zwykle są nasze koszulki. Uwielbiamy nieoczywiste, ale twarzowe kolory, takie jak subtelnie rozbielony żółty czy róż. Co ważne, t-shirty dla dziewczynek PINTO można nosić w dowolny sposób. Pasują do legginsów i spodni, które również znajdziesz w naszym sklepie. Choć ze spódniczką także zdają egzamin! Spiszą się w domu, podczas zabawy na dworze czy na spotkaniu z przyjaciółmi. 

  Koszulki dziewczęce z materiałów, które pokochacie

  W PINTO chcemy dbać o samopoczucie dziewczynek pod każdym względem. Jedna z kwestii, która na nie wpływa to komfort noszenia ubrań. Osiągamy go, dzięki materiałom. Sięgamy po wysokiej jakości tkaniny, takie jak bawełna, która przyjemnie otula delikatną dziecięcą skórę. Dodatkowo zależy nam, aby korzystać z bezpiecznych materiałów, dlatego wybieramy te z certyfikatami GOTS. Według tego standardu włókna są naturalne, a uprawy, z których pochodzą, prowadzono z wykorzystaniem ekologicznych metod zgodnych z międzynarodowymi wytycznymi. 

  Koszulki dziewczęce z bawełny oddychają, dlatego nawet podczas najbardziej żywiołowej zabawy Wasza córka się w nich nie zgrzeje! Dodatkowo przy odpowiednim traktowaniu posłużą naprawdę długo! Abyście nie mieli żadnych wątpliwości co do temperatury prania czy prasowania, w każdej przesyłce umieszczamy dokładne instrukcje dotyczące pielęgnacji.

  Koszulki dla dziewczynek, które mogą więcej!

  Każda dziewczynka poszukuje swojej własnej drogi. Dzieciństwo to czas odkrywania świata oraz siebie. Możecie jej w tym pomóc, przedstawiając inspirujące wzorce. Z naszymi t-shirtami dla dziewczynek stanie się to prostsze! Wszystko dlatego, że rzeczy PINTO powstają w hołdzie dla wyjątkowych kobiet, które zaistniały dzięki swoim szczególnym odkryciom i osiągnięciom. W gronie inspirujących nas postaci znalazły się naukowczynie, pisarki, aktorki czy sportowczynie. Właśnie od nich pochodzą nazwy naszych koszulek! Historię każdej bohaterki zawsze krótko opisujemy na metce danej rzeczy. Zapoznajcie się z nią razem z pociechą. Może dzięki temu, Wasza córka odkryje swój cel w życiu czy po prostu nowe hobby?

  Na tym jednak nie koniec niespodzianek. W każdej koszulce dla dziewczynek ukryliśmy specjalne, tajemnicze hasło, które kierujemy wyłącznie do jego małej właścicielki. Ma ono dodawać jej otuchy, kiedy będzie tego potrzebować! Poza tym w przesyłce od PINTO zawsze znajdują się drobne upominki, więc zachęcamy, aby otwierać ją razem z pociechą.

  Koszulki dla dzieci – dla dziewczynek, które zdobywają świat!

  Nasze koszulki dziewczęce szyjemy w Polsce. To dla nas bardzo ważne, ponieważ dzięki temu minimalizujemy wpływ produkcji na środowisko. Poza tym mamy pewność, że każda rzecz powstaje w etycznych warunkach. Wierzymy, że Twoja córka polubi t-shirty dziewczęce PINTO i już niebawem przeżyje w nich niejedną fantastyczną przygodę! Nie możemy się doczekać, aż powitamy ją w gronie #GirlsOfPinto!

  PINTO Wear fanpage
  Grupa Girls of Pinto
  PINTO Wear
  Kanał Girls Of Pinto
  PINTO Wear TikTok