0

Piżama bambusowa LAURA – spodenki krótka nogawka- BRUDNY RÓŻ

$15.26

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • Bambus LENZING™ ECOVERO™

  • wysyłka

    Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Naturalna, miękka i wygodna piżama, oraz  bajka na dobranoc to gwarancja wspaniałej nocy.

zobacz skład i sposób dbania o materiał
Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Krótkie spodenki od piżamki zadedykowaliśmy pisarce Laurze Ingalls Wilder. Była autorką serii książek „Domek na prerii”, w których opisała przygody swojej rodziny w okresie wędrówki przez amerykański Dziki Zachód. W latach 30-tych XX w. Laura, za namową córki, zaczęła spisywać swoje wspomnienia z dzieciństwa i młodości. Inspirowana autentycznymi wydarzeniami, seria książek „Domek na prerii”, opisywała przygody małej Laury oraz jej sióstr, podróżujących wraz z rodzicami po bezdrożach dziewiętnastowiecznej Ameryki w poszukiwaniu nowego domu. To właśnie ta książka była inspiracją do nakręcenia kultowego serialu, znanego na cały świat.

A może by tak zostać pisarką?

Źródło zdjęcia: https://www.salon.com/2020/12/29/little-house-of-maybe-american-masters-on-fact-fiction-and-the-life-of-laura-ingalls-wilder/

Skład

Naturalna dzianina wiskozowa LENZING™ ECOVERO™ to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Włókna wiskozowe LENZING™ ECOVERO™ wytwarzane są z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych, naturalnych i odnawialnych zasobów leśnych zarządzanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Przyjazna środowisku produkcja włókien wiskozowych LENZING™- ECOVERO™ pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy.

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 94% wiskoza bambusowa, 6% elastan

  • Bambus, gr. 230 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok