0

Góra od piżamki bambusowej z długimi rękawami MALINA kolor fioletowy

$12.80

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • Bambus LENZING™ ECOVERO™

  • Darmowa wysyłka

  • 100 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Piżamkę na długi rękaw zadedykowaliśmy Malinie Michalskiej, instruktorce jogi. Nim zajęła się jogą, była tancerką i akrobatką. Była pierwszą w Polsce propagatorką jogi. Jogę opanowała samodzielnie, bez kogoś kto by jej w tym przewodził, a później sama nauczała innych. Podkreślała, że według nauk jogi, człowiek nie może się rozwijać, jeśli nie będzie dbał o dobrą kondycję psychofizyczną, a joga ma wspierać nas w walce o zdrowie i wyrabiać równowagę psychiczną oraz odporność fizyczną.

A może by tak zostać instruktorką jogi?

Źródło zdjęcia: https://culture.pl/pl/artykul/joga-bywa-polka

Tabela rozmiarów

Skład

Naturalna dzianina wiskozowa LENZING™ ECOVERO™ to przyjazna środowisku, ekologiczna linia dzianin. Włókna wiskozowe LENZING™ ECOVERO™ wytwarzane są z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych, naturalnych i odnawialnych zasobów leśnych zarządzanych zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Przyjazna środowisku produkcja włókien wiskozowych LENZING™- ECOVERO™ pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy.

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 94% wiskoza bambusowa, 6% elastan

  • Bambus, gr. 230 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok