0

Różowe dzwony JANE

$33.08

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-Tex Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Była raz sobie pewna dziewczynka o imieniu Jane, która uwielbiała wspinać się po drzewach i czytać książki. Marzyła aby pewnego dnia pojechać do Afryki i spędzać czas z dzikimi zwierzętami. Gdy dorosła spełniła swoje marzenia. Wyruszyła do Tanzanii gdzie miała prowadzić badania .To właśnie ona odkryła, że szympansy posługują się narzędziami, a ich język składa się z ponad 20 różnych odgłosów. Jej niezwykłe osiągniecia zmieniły wyobrażenie człowieka o tych zwierzętach już na zawsze . Jane miała innowatorskie podejście do nauki, zamiast tylko obserwować szympansy, spędzała wśród nich całe dnie. To dzięki jej badaniom tak wiele o nich wiemy.

A może by tak zostać prymatolożką?

Źródło zdjęcia: https://education.nationalgeographic.org/resource/jane-goodall/

 

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna 3% elastan

  • Bawełna, gr. 200 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zpaoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok