0

Spódniczka z szelkami LISE

$35.62

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • MicroModal OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta spódniczka dla dziewczynek została zadedykowana Lise Meitner. Po uzyskaniu doktoratu z fizyki, zaczęła badania nad promieniotwórczością w małym laboratorium, w piwnicy instytutu chemii. Dyrektor instytutu, łamiąc ówczesne kanony, zezwolił Lise przebywać w tej piwnicy, pod warunkiem, że będzie używała osobnego wejścia i nigdy nie wejdzie na wyższe kondygnacje. Uznana dziś za matkę fizyki jądrowej. Była nominowana aż 48 razy do Nagrody Nobla, ale nigdy jej nie dostała, choć na nią z pewnością zasłużyła.

A może by tak zostać fizyczką?

Źródło zdjęcia: https://fizyka.uniedu.pl/rozszczepienie-atomu/lise-meitner-3/

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 94% modal 6% elastan

  • Micro Modal, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok