0

Sukienka ANN róż+malina

$35.62

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ann już od najmłodszych lat majsterkowała, rozbierając różne rzeczy na części pierwsze i budując z nich coś nowego. Szczególnie upodobała sobie tranzystory, urządzenia regulujące przepływ prądu. Od 11. roku życia Ann uczestniczyła w różnych konkursach naukowych, ale najbardziej interesowało ją wykorzystanie energii, która nas otacza. Pomysł stworzenia niezwykłego wynalazku powstał w czasie rozmowy z koleżanką z Filipin. – Opowiadała, że ma problemy w szkole, ponieważ wieczorami nie może się uczyć z powodu braku prądu – wspomina Ann. To dało Ann zapalnik do działania, wynalazła tzw. „Pustą latarkę”. To pierwsza latarka, która nie potrzebuje baterii, wiatru ani słońca- wystarczy jej ciepłota ciała! Ten innowatorski wynalazek wygrał 1 miejsce w konkursie Google Science Fair. Marzeniem Ann jest udostępnienie pustej latarki każdemu, kogo nie stać na korzystanie z elektryczności.

A może by tak zostać wynalazczynią?

https://www.nbcnews.com/nightly-news/teen-inventors-bright-idea-may-light-world-n103601

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Dresówka pętelka, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok