0

Sukienka z falbaną MERRITT kosmos

$35.62

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • Bawełna merceryzowana

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta sukienka dla dziewczynek została zadedykowana Merritt Moore. Merrit połączyła ze sobą coś, co wydaje się być zupełnie do siebie nie pasujące – taniec w balecie i fizykę kwantową. Te dwie dziedziny połączyły się efektownie w Punkcie zerowym – układzie tanecznym, w którym rozwinęła zaczerpnięte z teorii kwantowej pojęcie energii punktu zerowego. Jej praca łączy naukę i taniec dzięki wykorzystaniu robotów. To przecież brzmi jak magia! Założyła grupę dla młodych dziewcząt SAsters, która koncentruje się na włączaniu nauki oraz sztuki do ich życia.

Łącz przyjemne z pożytecznym!

Źródło zdjęcia: http://physicsonpointe.com/projects

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Dresówka pętelka, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok