0

Sukienka z muślinu GOTS jasny róż LILIBET

$38.17

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • GOTS Organic

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta sukienka dla dziewczynek została zadedykowana królowej Elżbiecie II. Gdy była małą dziewczynką, nazywano ją pieszczotliwie Lilibet. Lilibet była dziewczynką niezwykle ciekawą i chłonącą wiedzę. Chciała się uczyć i studiować, co w jej rodzinie uważano za rzecz zupełnie niepotrzebną dla kobiet urodzonych w królewskim rodzie. Studiowała Prawo, Historię i Matematykę. Królowa ukończyła nawet szkolenie z mechaniki i zna się na ciężarówkach, dzięki czemu potrafiłaby poprowadzić nawet Tira! Jest najdłużej panującą królową w dziejach.

A może by tak… chłonąć wiedzę mimo, że nie muszę? Po prostu chcę 😀

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada także certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 100% bawełna

  • Muślin, gr. 180 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok