0

Tunika z Micro Modalu BEBE kolor musztarda

$35.62

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Tunika dla dziewczynek została zadedykowana Bebe Vio, włoskiej florecistce, która jest przykładem, jak nie poddawać się pomimo przeciwności losu. Po raz pierwszy chwyciła floret gdy miała 5 lat. W wieku 11 lat poważnie zachorowała i spędziła w szpitalu 100 dni. Gdy doszła do siebie, w głowie miała jeden cel: wrócić do szermierki. Po kilku latach została czempionką i zdobyła złoto na paraolimpiadzie w Rio. Bebe uważa, że żeby zostać kimś wyjątkowym, trzeba uczynić ze swojej słabej strony powód do największej dumy.

Nigdy się nie poddawaj!

Źródło zdjęcia: https://www.thenewsteller.com/bebe-vio-is-instantly-cool-the-zuri-does-well-at-fencing-and-swimming-two-medals-in-the-triathlon-oa-sport/

Tabela rozmiarów

 

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 94% modal 6% elastan

  • Micro Modal, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok