0

Zestaw bluzki ze spodniami ADA

$40.71

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • OEKO-TEX Standard 100

  • Darmowa wysyłka

  • 100 dni na zwrot

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Czy wiesz, że kobiety w podręcznikach do historii stanowią jedynie ok. 4%?
Poznaj nasze Girls Of Pinto

Ada Lovelace. Kobieta zdecydowanie wyprzedzająca swoją epokę. Mówiła o komputerze, dziesiątki lat przed wynalezieniem współczesnych urządzeń. Dorastająca Ada podchodziła do nauk ścisłych w sposób niebanalny. Była zafascynowana poezją oraz wszystkim co wiązało się z liczbami. Próbowała łączyć ją z matematyką. Podczas pobytu na balu, Ada poznała pewnego matematyka, Charlesa Babbagea. Ponieważ Ada była genialną matematyczką Charles zaznajomił ją z pewnym urządzeniem, które nazywało się maszyną różnicową. Przy pomocy tego urządzenia można było dodawać i odejmować. Ada zaznajamiając się z tą maszyną, chciała ją rozbudować do bardziej zaawansowanych funkcji i tak stworzyła pierwszy program komputerowy w historii.
Na jej cześć, w 1980 r., nazwano język programowania (Ada), a jej podobizna spogląda na nas z hologramów, którymi Microsoft potwierdza autentyczność swoich produktów.

https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/pierwsza-w-historii-programujaca-osoba-byla-kobieta-do-tego-niezwykla/xcfke64

Skład

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Jersej, gr. 180 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok