0

Zielona bluza z kapturem MARIA gots

$38.17

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • GOTS Organic

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Ta bluza dla dziewczynek została zadedykowana Marii Skłodowskiej-Curie, naszej słynnej ficzycze i chemiczce, która jednocześnie była typem niepokornym. Wbrew przyjętym zwyczajom jeździła na rowerze w krótkiej spódnicy i bez kapelusza. Jako jedna z pierwszych kobiet w historii zrobiła prawo jazdy. Potajemnie nauczała dzieci, co kiedyś było zakazane. Rozpoczęła nawet nauczanie dzieci w… paryskiej Sorbonie, uznając, że program w szkole był nieodpowiedni. Ostatecznie, jako pierwszy człowiek w historii, została podwójną noblistką.

A może by tak zostać chemiczką?

Źródło zdjęcia: https://view.genial.ly/6092b686aedeab0d4fdb4cda/presentation-maria-sklodowska-curie-polska-noblistka

Tabela rozmiarów

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

  • 97% bawełna, 3% elastan

  • Dresówka pętelka, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok