0

Zielone spodnie dresowe MARGARET gots

$30.53

  • na Fundację Kosmos dla Dziewczynek

  • GOTS Organic

  • Darmowa wysyłka

  • 30 dni na zwrot

    Szukasz innego koloru?

Udostępnij
zobacz opinie klientów

HerStory #GirlsOfPinto

Te dresy dla dziewczynek zadedykowaliśmy Margaret Hamilton. Margaret to kobieta, która wysłała ludzkość na księżyc! To dzięki niej, statek kosmiczny Apollo 11 wylądował na księżycu. To właśnie ona napisała kod do oprogramowania pokładowego Apollo 11 i uważa się, że właśnie dzięki niej powstało określenie „inżynieria oprogramowania”. Jej praca w ogromnej mierze zadecydowała o sukcesie misji. Lądowanie Apollo okrzyknięto „małym krokiem dla człowieka, ale wielkim skokiem dla ludzkości”. Mogłoby się to nie udać, gdyby nie geniusz informatyczny jednej wyjątkowej kobiety

A może by tak zostać programistką?

Źródło zdjęcia: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,158669,26974111,margaret-hamilton-genialna-matematyczka-dzieki-ktorej-pol.html

Tabela rozmiarów

 

Skład

Materiał posiada certyfikat GOTS. Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS jest naturalne, a uprawy są prowadzone metodami ekologicznymi, w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne. Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO.
W standardzie GOTS – ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody.
Stosujemy najwyższą kategorię GOTS – Organic. Oznacza to, że materiał składa się, z co najmniej 95% certyfikowanych włókien ekologicznych.

Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Jeden z najbardziej znanych na świecie certyfikatów nadawanych materiałom przebadanym pod kątem szkodliwych substancji. Oznaczenie certyfikatem ma na celu podkreślenie jakości określonych produktów, w których nie doświadczy się substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

 

 

  • 97% bawełna 3% elastan

  • Dresówka pętelka, gr. 280 gr

Jak dbać o materiał?

Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, ale jednocześnie delikatnych. Dlatego też w celu zapewnienia długiego życia ubrań i utrzymania wysokiego komfortu zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat tego, jak dbać o odzież.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PINTO Wear fanpage
Grupa Girls of Pinto
PINTO Wear
Kanał Girls Of Pinto
PINTO Wear TikTok